ardeum.pl

Internet Komputery Marketing

Najtańsze sklepy internetowe - czyli gdzie kupić prezent
Internet

Najtańsze sklepy internetowe – czyli gdzie kupić prezent

Czas przed świętami Bożego Narodzenia to szczególny okres dla branży przemysłowej. Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na zakup prezentów świątecznych już w październiku lub listopadzie. Niestety jak wiadomo ten rok rządzi się własnymi prawami. Zamknięcie wielu sklepów oraz wyłączna sprzedaż internetowa spowodowała, że okres kupowania prezentów przesunął się na koniec listopada oraz początek grudnia. Jeśli zatem należysz do dość pokaźnego grona osób, które wciąż nie mają pomysłów świątecznych, mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Otóż specjalnie z myślą o osobach takich jak Ty przygotowaliśmy krótkie zestawienie najlepszych, a zrazem najtańszych sklepów internetowych, w których zdobędziesz prezenty dla wszystkich swoich bliskich.

Pomysł na prezent

Pierwszą oraz podstawową sprawą, którą powinieneś się zająć jest oczywiście pomysł na prezent. Obecnie bardzo wiele osób idzie na skróty i kupuje gotowe zestawy prezentowe. Oczywiście nie ma w tym absolutnie nic złego, jednak jeśli chcesz, by obdarowana przez Ciebie osoba poczuła się znacznie bardziej wyjątkowo, warto jest zastanowić się nad prezentem, który już zawsze będzie jej się z Tobą kojarzył. Tego typu prezentem może być na przykład biżuteria, ulubiony zapach perfum lub coś bardziej osobistego (np. bielizna lub album ze zdjęciami). Dobrym pomysłem może być również bon na zakupy lub opłacone wyjazd do SPA albo do hotelu.

Najtańsze sklepy internetowe

W okresie przedświątecznym wiele sklepów wprowadza różnego rodzaju promocje, przeceny lub wyprzedaże, należy jednak pamiętać o tym, że obniżka ceny może być jedynie pozorna. Aby nie zostać oszukanym warto jest na bieżąco kontrolować ceny danych artykułów w wybranych sklepach. Dla osób, które nie mają na to czasu przygotowaliśmy krótką listę stron internetowych, które oferują znacznie niższe ceny niż konkurencja.

1. GROUPON
Jeśli mowa o stronach internetowych z najlepszymi cenami nie mogło zabraknąć klasyka, takiego jak Groupon. Choć ciężko nazwać tą stronę sklepem, to właśnie tam można znaleźć najlepsze oferty cenowe zarówno jeśli chodzi o usługi, jak i o przedmioty.

2. SINSAY
Sinsay to sieciówka, która prowadzi sprzedaż stacjonarną oraz internetową. Można tam znaleźć głównie ubrania kobiece, ale ostatnio sklep ten powiększył swój asortyment również o dodatki do domu.

3. BORN TO BE
Born to be to kolejna strona, na której można znaleźć ubrania dla kobiet, jednak prawdziwym konikiem strony Born to be są oczywiście piękne buty w wyjątkowo przystępnych cenach.