Menu / szukaj

Opinie Uczestników

Widać, że Łukasz zawsze dobrze przygotowuje się do wszelkich wystąpień.

Merytorycznie zawsze bez zarzutu, komunikuje się w przejrzysty sposób, a także dostosowuje ‚body language’ do treści przekazu.

Stara się aktywizować słuchaczy i poprawnie reaguje na ich zachowania. Jest przekonywujący w tym, co mówi. Dobrze wspominam jego szkolenia, w których miałem przyjemność uczestniczyć.
Paweł Dziedzic – Starszy Konsultant – PricewaterhouseCoopers Polska Sp. z o.o.

 

 


Zachęcam do wzięcia udziału w szkoleniach prowadzonych przez Łukasza Schaba. Są one zawsze doskonale przygotowane, a Łukasz wykazuje się w nich rozległą wiedzą teoretyczną i praktyczną, a także ciekawym spojrzeniem na codzienne problemy biznesowe. Polecam wszystkim!
Michał Połetek – specjalista ds. Marketingu i Handlu – MKS Cracovia SSA

 

 

 


Współpracowaliśmy z Łukaszem Schabem w ramach organizowanych przez nas warsztatów dotyczących rozwoju kariery oraz zarządzania. Łukasz był odpowiedzialny za przygotowanie merytoryczne i organizacyjne panelu dyskusyjnego.

Na tej podstawie możemy powiedzieć, że posiada doskonałe kompetencje organizatorskie. Potrafi także swobodnie prowadzić wydarzenia typu warsztatów i szkoleń. Zachowuje dobry kontakt z uczestnikami, a jednocześnie czuwa nad wysokim poziomem merytorycznym.

Współpracowaliśmy z Łukaszem wielokrotnie i przewidujemy współpracę w przyszłości.
Szymon Wachal – właściciel Korporacyjni.pl


Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Łukasza. Poruszone zagadnienia, konkretne przykłady i cenne wskazówki doskonale porządkują i uzupełniają wiedzę. Wszystko przedstawione na wysokim merytorycznie poziomie. Polecam szkolenie nawet tym, którzy już mają pewne doświadczenie z marketingiem – rzuca ono nowe światło na przedstawiane zagadnienia.
Bartosz Sankiewicz – doradca podatkowy