Menu / szukaj

Newsletter Ardeum.pl

Otrzymaj E-book „50 pomysłów marketingowych”

E-book „50 pomysłów marketingowych” zawiera wskazówki, których celem jest zainspirowanie Cię do podjęcia działania w zakresie ulepszenia marketingu Twojej firmy. Aby otrzymać E-book „50 pomysłów marketingowych” wystarczy, że poniżej zapiszesz się na Newsletter Ardeum.pl.

W E-booku znajdziesz luźne pomysły, które pomogą Ci zarówno pod kątem strategicznym, podczas opracowywania planu marketingowego firmy jak i pod kątem taktycznym, gdy po prostu uznasz, że powinieneś natychmiast podjąć jakieś konkretne działanie marketingowe.

8 powodów, dla których warto zostać subskrybentem Newslettera Ardeum.pl

Poza otrzymaniem E-booka „50 pomysłów marketingowych” jest jeszcze 8 dobrych powodów, dla których warto zostać subskrybentem Newslettera Ardeum.pl:

  1. Daję Ci unikatowe treści – Piszę w oparciu o najlepsze źródła i osobiste doświadczenie.
  2. Linki do świeżych artykułów na Ardeum.pl co tydzień – Mogą Ci towarzyszyć podczas porannej kawy, serwując lekkostrawny artykuł o marketingu, który doskonale będzie smakował z śniadaniowym pączkiem lub serową drożdżówką.
  3. Merytoryka, nie samochwalstwo – Jeżeli z mojego aktualnego projektu nie płynie dla ciebie cenna nauka, nie będę Ci o tym pisać. Wysyłam Ci tylko cenne informacje.
  4. Wiadomości przychodzą do Ciebie – Jeżeli tylko blog Ardeum.pl ci się spodobał i zamierzałeś go jeszcze kiedyś odwiedzić – to prościej będzie, jeżeli to Newsletter Ardeum.pl będzie odwiedzać ciebie.
  5. Gwarantuję, że Twoje dane nigdy nie opuszczą listy subskrybentów Newslettera Ardeum.pl.
  6. Kosztuje cię to jedno kliknięcie – prowadzenie bloga Ardeum.pl kosztuje mnie zwykle kilkadziesiąt godzin pracy w tygodniu, ale wiem że warto, gdy widzę zaangażowanie czytelników.
  7. Sprawdź Newsletter Ardeum.pl – Zapiszesz się, tylko jeżeli chcesz. Jeżeli uznasz, że subskrypcja nie jest dla ciebie, zrezygnować z niej możesz równie łatwo, jak się na nią zdecydowałeś.
  8. Bardzo lubię subskrybentów Newslettera Ardeum.pl. Możesz liczyć na moją pomoc, specjalne promocje i wartościowe informacje dostępne tylko dla subskrybentów Newslettera Ardeum.pl. Wykorzystam każdą okazję, aby odwzajemnić Ci to, że jesteś ze mną.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi pomysłami i artykułami z Bloga Ardeum.pl ? Masz okazję, aby to zrobić. Dzięki zapisaniu się do Newslettera Ardeum.pl, będziesz miał możliwość otrzymywania najnowszych informacji jakie się na nim pojawią. To nie będzie zwykła wiadomość e-mailowa. Będzie to zaproszenie do nauki: prowadzenia i promocji Twojego biznesu. W każdym e-mailu, który otrzymasz, umieszczę informacje, pomysły i rozwiązania Twoich problemów, które wyposażą Cię w większą dawkę informacji o marketingu i skutecznych podejściach do rozwoju Twojego biznesu.

Dołącz do grupy osób, którzy wiedzą, co naprawdę działa w biznesie.

Polityka Prywatności: Nigdy nie sprzedam, ani nie udostępnię Twoich informacji kontaktowych osobom trzecim. Będę się z Tobą kontaktował z okazjonalnymi możliwościami powiązanymi z tematami, które poruszam. Jeśli to będzie dla Ciebie zbyt dużo, to w każdym e-mailu znajdziesz instrukcję, jak wypisać się z listy subskrybentów.

Zapisz się teraz na Newsletter Ardeum.pl!
Newsletter


PS. Jeśli uważasz, że E-book „50 pomysłów marketingowych” jest  wartościowy, pomóż mi przekazać go innym osobom. To, co możesz zrobić to:

1. Przesłać E-book „50 pomysłów marketingowych” e-mailem znajomym.

2. Przesłać znajomym link http://ardeum.pl/newsletter-ardeum-pl/ aby mogli go samodzielnie pobrać.

3. Umieścić E-booka na Twojej stronie internetowej.

4. Przesłać E-booka e-mailem, jako prezent dla subskrybentów Twojej listy mailingowej.

Pozdrawiam,
Łukasz Schab – Doradca Marketingowy,  Interim Marketing Manager