Menu / szukaj

[Infografika] Media społecznościowe w roku 2011

[Infografika] Media społecznościowe w roku 2011

Media społecznościowe niezaprzeczalnie rosną każdego dnia, coraz bardziej wpływając na otaczającą nas rzeczywistość. Wpływają też na to, jak każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi i w jaki sposób przetwarzamy uzyskane informacje.

Są dostrzegalne na każdym kroku i ciągle zmieniają to jak pracujemy i jak spędzamy wolny czas. Pracodawcy coraz częściej poszukują informacji o kandydatach w serwisach społecznościowych i w zależności od aktywności jaką przejawiają tam osoby zainteresowane pracą, przyznają bardziej lub mniej świadomie punkty za taką aktywność. Aktualnie łatwiej porozmawiać z naszym znajomym, mieszkającym niedaleko od nas, za pośrednictwem internetu, niż spotkać się i porozmawiać twarzą w twarz. To nie jest złe, to po prostu zmiany, które zachodzą i będą zachodzić dalej. Większość z nas, prędzej czy później, przyzwyczai się do takich zachowań i będziemy dostrzegać je jako coś naturalnego.

Dla lepszego zobrazowania rozwoju social mediów w roku 2011 poniżej zamieszczam interesującą infografikę przedstawiającą ten niewątpliwy wzrost.

marketingmanagerls

Łukasz Schab

Doradca Marketingowy, Interim Marketing Manager. Dołącz do mnie na Google+ lub na Facebooku.