Menu / szukaj

Gry Szkoleniowe

313 Consulting pomaga firmom, organizacjom pozarządowym i instytucjom publicznym w podnoszeniu efektywności poprzez tworzenie oraz prowadzenie symulacyjnych gier szkoleniowych.

W portfolio 313 Consulting znajdują się gry dotyczące wszystkich istotnych aspektów działania organizacji. Jako Łukasz Schab w 313 Consulting odpowiadam za stworzenie i realizację strategii marketingowej oraz doradztwo w zakresie rozwoju organizacyjnego. Zachęcam do zapoznania się z ofertą naszych gier szkoleniowych. Być może będziemy w stanie pomóc również wam w podniesieniu efektywności pracowników.

Symulacje Procesów Biznesowych

Gra we własną firmę to innowacyjne narzędzie szkoleniowe niezastąpione w procesie zmiany i rozwoju organizacyjnego. Przygotowana za każdym razem w oparciu o gruntowne badania rzeczywistości organizacji Klienta, pozwala na zrozumienie i trwałe udoskonalenie podstawowych systemów i procesów firmy.

Zapraszam do wzięcia udziału w symulacji rzeczywistości firmy i rozwoju umiejętności przydatnych w codziennej pracy swojej organizacji!

 WIĘCEJ >>>

Szkolenia z Wykorzystaniem Gier

Szkolenia z zakresu pracy w zespole, przywództwa, komunikacji, negocjacji, zarządzania czasem, przedsiębiorczości oraz zarządzania strategicznego, w 100% oparte na autorskich, skutecznych grach symulacyjnych, prowadzone przez trenerów 313 Consulting. Przeznaczone dla firm i organizacji poszukujących skutecznych i angażujących szkoleń.

 WIĘCEJ >>>