Menu / szukaj

Doradztwo Marketingowe

Doradztwo940

SPECJALISTA OD ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW

Moje zadanie jako doradcy marketingowego jest niezwykle proste: rozwiązywać problemy Klientów. Doradzam, jak usprawnić działalność według najlepszych wzorców, dostosować się do wymagań rynkowym i w efekcie poprawiać sytuację biznesową. Wierzę w regularną współpracę budującą trwałe rezultaty, choć moim celem jest również sprawienie, że marketing firmy szybko wróci na dobre tory i będzie produkował rezultaty już od początku naszej współpracy.

NOWE POMYSŁY, BRAK POMYŁEK I MAKSYMALIZACJA EFEKTÓW PIENIĘDZY PRZEZNACZONYCH NA MARKETING

Przynoszę nowe pomysły, pomagam w uniknięciu marketingowych pomyłek, maksymalizuję działanie złotówek, które Klient przeznacza na działania marketingowe. Zawsze można szybciej, więcej, lepiej. Kontakty z Klientem są proste. Są dopasowane do aktualnych potrzeb. To Klient ostatecznie decyduje czym będziemy się zajmować. Oferuję możliwość doradztwa marketingowego ze strony eksperta marketingowego, interim marketing managera, doradztwa marketingowego, w ramach którego można skorzystać z wielu lat marketingowego doświadczenia.

DORADZTWO MARKETINGOWE SPOSOBEM NA POPRAWIENIE I DOSKONALNIE FIRMY

Przypuszczalnie chcesz zdobyć kolejnych klientów, bądź zwiększyć świadomość swoich produktów lub usług, albo też powiększyć i wzmóc udział w rynku. Pomimo nabywania kolejnych doświadczeń oraz stałego zdobywania nowych informacji menedżerowie firm nie są w stanie sami skutecznie poradzić sobie ze wszystkim problemami jakie ich na co dzień spotykają. W następstwie tego, wśród wielu z nich, zwłaszcza tych, którzy pragną nowocześnie i świadomie zarządzać marketingiem pojawia się potrzeba posiadania doradcy marketingowego, który wspomoże ich w poprawianiu i rozwijaniu prowadzonych przez nich firm.

DORADZTWO MARKETINGOWE JEST DLA WSZYSTKICH

Do niedawna doradztwo marketingowe, było zastrzeżone dla korporacji i innych bardzo zasobnych przedsiębiorstw. Dziś taka pomoc w zarządzaniu marketingiem może być z powodzeniem wykorzystywana przez menedżerów prowadzących małe i średnie, a nawet mikro firmy. I co ważne, w tych firmach, jest bardziej skuteczna, bo nieduże firmy są elastyczne, szybciej i skuteczniej wprowadzają zmiany. Muszą tylko wiedzieć jakie i jak.

CEL WSPÓŁPRACY W RAMACH DORADZTWA MARKETINGOWEGO

Celem jest oczywiście zwiększenie sprzedaży, szybciej niż firma Klienta mogłaby zrobić samodzielnie. To zwykle dzieli się na pewną kombinację odkrycia na nowo opowieści marketingowej firmy, włączenia nowych działań marketingowych, udoskonalenia komunikatu marketingowego i uproszczenia tego, jak jest on przekazywany.

FILOZOFIA DZIAŁANIA
Emergencja
Wychodzę z założenia, że działania marketingowe, aby były skuteczne muszą być emergentne. Emergentny marketing™ to takie połączenie elementów, które w całości daje efekt jakościowo lepszy niż suma składników. Unikalne, emergentne połączenie różnych działań tworzy indywidualny plan działań marketingowych.
Strategia
Myślenie strategiczne pozwala na realizację najambitniejszych celów biznesowych oraz zwiększenie zysków firm. Tworzę oraz wdrażam strategiczne myślenie o marketingu, po to, aby Państwa firma funkcjonowała sprawniej i przynosiła jeszcze wyższe zyski.
Sprzedaż
Realizując projekty dla Klientów, stawiam sobie zwiększenie sprzedaży za główny cel naszej współpracy.

PODSTAWY WSPÓŁPRACY W RAMACH DORADZTWA MARKETINGOWEGO
Spotykamy się co tydzień osobiście lub za pośrednictwem internetu. Spędzamy ze sobą 45 minut, rozwiązując problemy marketingowe firmy i/lub przechodząc przez proces odkrycia najlepszego rozwiązania, koncentracji i podjęcia akcji. Generalnie podczas pierwszej sesji doradczej odpowiadam na wiele wątpliwości Klienta w ramach: „Zastanawiałem/am się nad”. Jestem zwolennikiem testowania. W ramach doradztwa marketingowego jest wiele słuchania, badania, wdrożenia, sondowania, nauki, powtarzania i rafinacji. Doradzam w zakresie najważniejszych w danym momencie dla Klienta tematów marketingowych. Pokazuję i tłumaczę jakie działania warto podejmować, a jakich unikać.

KOMUNIKACJA MIĘDZY SESJAMI DORADCZYMI
Jestem dostępny pomiędzy cotygodniowymi sesjami przez email i program do zarządzania projektami, do którego Klient uzyskuje dostęp, w celu podtrzymania zaangażowania i w razie konieczności konsultacji nagłych działań.

Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać szczegółową ofertę doradztwa marketingowego.